Photo: Vivadental Dental Clinic Photo: Vivadental Dental Clinic Photo: Vivadental Dental Clinic

Vivadental Dental Clinic

Aleja Zwycięstwa 48, 80-210 Gdańsk, Pomorskie

Centrum V I V A D E N T A L - klinika stomatologiczna -  to międzynarodowy ośrodek kliniczny, szkoleniowy i naukowo- badawczy oferujący Pacjentom możliwość spełniania najśmielszych marzeń o zmianie własnego wyglądu. Profesjonalne leczenie estetyczne obejmuje zabiegi z zakresu wszystkich dziedzin stomatologii, implantologii stomatologicznej, dermatologii i chirurgii estetycznej twarzy, przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć współczesnej medycyny i zaawansowanych technologii.Proces leczenia realizowany jest przez zespół lekarzy specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu innowacyjnych metod leczenia i przeprowadzaniu kompleksowej metamorfozy twarzy i uzębienia.

Centrum V I V A D E N T A L - klinika stomatologiczna - oferuje najwyższe standardy terapeutyczne oparte o najnowsze osiągnięcia nauki, co gwarantuje rezultaty spektakularne i dotąd nieosiągalne, honorujące kulturę i estetykę człowieka wyrażające się poprzez zdrowy, piękny i nieskazitelny uśmiech, które zachwycają efektem i prezencją, przynoszą Pacjentom komfort, wygodę i satysfakcję.

Klinika pracuje tylko z rekomendowanymi producentami implantów stomatologicznych: Alpha Bio Tec oraz Nobelbiocare.

Zapraszamy!

 

Proces rezerwacji wizyty jest bardzo prosty. Po prostu wybierz datę. Poinformujemy Cię o statusie rezerwacji.
Zabiegi: Cena - zakres:
200 - 1000 PLN
484 - 572 PLN

Zobacz chirurgia stomatologiczna http://pl.trendmed.eu/catalog/chirurgia-stomatologiczna

 

88 - 1100 PLN

Specjalizacja chirurgiczna, wieloletnie doświadczenie, przeprowadzanie niezliczonej ilości zabiegów o najwyższym stopniu trudności i złożoności, pozwala nam oferować leczenie w pełnym zakresie chirurgii miękkiej, twardej i odtwórczej.

Chirurgia twarda - ekstrakcje zębów, dłutowanie zębów zatrzymanych, resekcje zębów, usuwanie torbieli.

 
Ekstrakcja + znieczulenie
Ekstrakcja zęba mlecznego ze znieczuleniem
Ekstrakcja zęba 8- ego ze znieczuleniem
Szycie zębodołu
Płukanie zębodołu i założenie leku
Znieczulenie komputerowe Wand
Dłutowanie korzenia zęba ze znieczuleniem
Dłutowanie zatrzymanego zęba 8-ego ze znieczuleniem
Hemisekcja ze znieczuleniem
Resekcja siekacza ze znieczuleniem
Resekcja przedtrzonowa ze znieczuleniem
Resekcja trzonowca ze znieczuleniem
Podcięcie wędzidełka ze znieczuleniem
Odsłonięcie chirurgiczne zatrzymanego zęba (do „ściągnięcia” ortodontycznego”) ze znieczuleniem
Pobranie wycinka do badania hist-pat. / ze znieczuleniem i bad.hist-pat /
Plastyka przerośniętych fałdów błony śluzowej ze znieczuleniem
Plastyka połączenia ustno-zatokowego ze znieczuleniem
Zaopatrzenie zwichniętego zęba ze znieczuleniem
Zdjęcie szwów u pacjenta, u którego zabieg chirurgiczny wykonywany był u innego świadczeniodawcy
 

 

88 - 1100 PLN
88 - 660 PLN
110 - 330 PLN
211 - 1047 PLN

Wybielanie zębów metodą nakładkową - 2 łuki /2 szyny + 3 tubki materiału 800zł Przy powtórzeniu wybielania po 6 miesiącach przy zachowanej szynie - 3 małe strzykawki 250zł Wybielenie zęba martwego / 1 wizyta 100zł Wybielanie jednoseansowe lampą Beyond/ 2 łuki 1000zł VIVADENTAL wyznaczył najwyższe standardy w zakresie leczenia estetycznego,, spełniania marzeń Pacjentów o pięknych,, białych zębach.., Leczenie estetyczne stanowi odpowiedź na potrzeby Pacjentów pragnących akcentować nieskazitelny - perfekcyjny uśmiech oparty o śnieżnobiałe zęby.. Doskonałe w kształcie i kolorze uzębienie,, idealnie dopasowane do stworzonego przez siebie wizerunku i cech indywidualnych to gwarancja pełnego zadowolenia. Zajmujemy się poprawą wizerunku uśmiechu - poprzez nadanie zębom idealnego kształtu /licówki i korony/ oraz koloru/wybielanie/.. Stosujemy także zabiegi profilaktyczne polegające na zabezpieczeniu zębów przed próchnicą/fluoryzacja/. Efekt pięknego i białego uzębieni, poprzedza leczenie zachowawcze, a w razie konieczności także i zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, protetyki, czy implantologii, jak również ortodoncji. Na zakończenie zęby poddajemy zabiegom wybielającym. Wybielanie zębów - to finalny etap całego procesu leczenia i stomatologii estetycznej..Uzyskana dzięki zabiegom wybielającym estetyka uśmiechu to szansa na sukces dla wielu naszych Pacjentów. Białe zęby muszą być zdrowe, a zdrowe powinny być białe.…

264 - 1047 PLN

Korona całoceramiczna

1888 - 1980 PLN

Badanie lekarskie, plan leczenia

Photo: Badanie lekarskie, plan leczenia
106 - 132 PLN

Leczenie implantologiczne polega na wykonaniu wzorowej i trwale zintegrowanej odbudowy protetycznej spowodowanej brakiem jednego lub wielu zębów, której podstawą jest implant lub grupa implantów. Implanty zastępują korzenie nieistniejących zębów. W przypadku braku pojedynczego zęba, metoda ta pozawala uniknąć szlifowania sąsiadujących zębów, które jest konieczne do przeprowadzenia w tradycyjnym uzupełnieniu protetycznym wykonanym w formie mostu. Podczas specjalistycznego zabiegu chirurgicznego implant jest wprowadzany w głąb kości. Po upływie od 3 do 6 miesięcy implant integruje się z kością. Do implantu dokręca się specjalny łącznik i na nim odbudowuje się koronę zęba. W przypadku całkowitego braku uzębienia, na kilku implantach można odbudować cały łuk zębowy w postaci stałego uzupełnienia (most) lub protezy (tzw. proteza nakładkowa). Istnieje metoda All-on-four /wszystko na 4/ umożliwiająca przeprowadzenie odbudowy w formie jednolitego mostu, całkowicie bezzębnej szczęki lub żuchwy w oparciu tylko o 4 implanty. Cennik: IMPLANTOLOGIA Konsultacja 150zł Wizyta kontrolna 100zł Implant /część chirurgiczna / 2500 - 3000zł Implant tymczasowy 800zł Korona porcelanowa na bazie stali 2000zł Korona porcelanowa na bazie złota lub tytanu 2500 - 3000 zł Korona pełnoceramiczna 3000zł Implant jednoczęściowy z natychmiastową odbudową protetyczną / korona tymczasowa / 4400zł Proteza oparta na 2 implantach /wyjmowana/ 4000 - 5000zł Proteza oparta na 4 implantach / wyjmowana lub stała/ 10000 - 14000zł Uzupełnienia protetyczne oparte na większej ilości implantów wycena indywidualna Podniesienie dna zatoki szczękowej 4000 - 5000zł Odbudowa wyrostka zębodołowego w zależności od rozległości zabiegu 3000 - 6000zł

Photo: Implanty Photo: Implanty Photo: Implanty
2618 - 3142 PLN
Zapytaj o wolne terminy

Lokalizacja

Aleja Zwycięstwa 48, 80-210 Gdańsk, Pomorskie