Photo: Laguna Medical Sp. z o. o. Photo: Laguna Medical Sp. z o. o. Photo: Laguna Medical Sp. z o. o.

Laguna Medical Sp. z o. o.

Plac Kaszubski 1, 81-350 Gdynia, Pomorskie

Laguna Medical Sp. z o.o., jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm o profilu medycznym na Pomorzu. Od ponad 15 lat nieustannie rozszerzamy naszą ofertę medyczną zyskując W Laguna Medical w zakresie okulistyki oferujemy kompleksowe badania okulistyczne oraz zabiegi okulistyczne coraz większe grono zadowolonych pacjentów.

Nasi okuliści, dermatolodzy, ortopedzi, chirurdzy i proktolodzy mają do dyspozycji doskonałej jakości sprzęt i przygotowany personel medyczny. Dużą wagę przywiązujemy zarówno do jakości wyposażenia naszych ośrodków, jak również do kwalifikacji i kompetencji całego zespołu Laguna Medical, ponieważ satysfakcja i bezpieczeństwo pacjentów są dla nas priorytetem. Od wielu lat współpracujemy ze znanymi firmami medycznymi na terenie całej polski, a specjaliści Laguna Medical przyjmują zarówno w Trójmieście, jak i w Warszawie, Toruniu, Bydgoszczy i Pile gdzie prowadzimy placówki partnerskie, Już dziś zzapomnij o okularach - odwiedź Laguna Medical i sprawdź czy laserowa korekcja wzroku jest dla Ciebie.
a w najbliższym czasie otworzymy kolejne ośrodki pod szyldem Laguna Medical.

Nasza siedziba w centrum Gdyni to ośrodek medyczny o podwyższonym standardzie, w skład którego
wchodzą: przychodnia, specjalistyczne centrum okulistyczne, kompleks gabinetów lekarskich oraz szpital z doskonale wyposażonym blokiem operacyjnym.

Inwestujemy w nowoczesny sprzęt i umiejętności wszystkich członków naszego zespołu lekarskiego i obsługi, dlatego cieszymy
się zaufaniem coraz
większego grona pacjentów. Monitorujemy jakość obsługi i zarządzania, a zgodność z najwyższymi W Laguna Medical w ramach ortopedii oferujemy m. in. leczenie stanów zapalnych, mikrochirurgia ręki i stopy, terapia Orthokine, artroskopia i innestandardami poświadczają certyfikaty ISO.

Udzielamy się i samodzielnie organizujemy akcje społeczne. Jesteśmy zawsze w czołówce innowatorów w zakresie metod
leczenia i wyposażenia technologicznego medycznych podmiotów prywatnych w Polsce.

Wykonujemy szeroki zakres zabiegów związanych z okulistyką, w tym zabiegi usunięcia zaćmy, operacje zeza, plastykę powiek. czy iniekcje doszklistkowe. Jesteśmy jedynym prywatnym ośrodkiem w Trójmieście wykonującym m.in. zabiegi
witrektomii
. Laguna Medical jest polecanym ośrodkiem świadczącym zabiegi laserowej korekcji wad wzroku metodami
W ramach działów chirurgia i chirurgia plastyczna oferujemy wysokiej jakości usługi chirurgiczne.
LASIK, Epi LASIK, LASEK oraz EBK - nasi okuliści specjalizujący się w chirurgii refrakcyjnej jako pierwsi na Pomorzu zaczęli wykonywać tego typu zabiegi. W przypadku osób nie kwalifikujących się do zabiegu laserowej korekcji, jako jedyni
w Trójmieście jesteśmy w stanie zaproponować alternatywne metody leczenia, m.in. wszczepy soczewek

wewnątrzgałkowych (leczenie presbiopii), czy cross linking (leczenie stożka rogówki).

Polecamy także nasze usługi z zakresu ortopedii i chirurgii ogólnej, w tym między innymi: mikrochirurgia ręki i stopy, terapia Orthokine®artroskopia oraz leczenie zespołów bólowych, stanów zapalnych, zwyrodnień stawów, operacje przepuklin, operacje żylaków kończyn dolnych.

W Laguna Estetica oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: chirurgia plastyczna, dermatologia estetyczna, dermatologia i dermatochirurgia, medycyna estetyczna narządu wzroku.W 2016 roku powołaliśmy do życia nową markę - Laguna Estética, czyli specjalistyczny dział który kompleksowo zajmuje się potrzebami osób poszukujących rozwiązań dla problemów niedoskonałości własnej urody. W ramach Laguna Estética świadczymy usługi z zakresu chirurgii plastycznej, dermatologii estetycznej, medycyny estetycznej narządu wzroku, dermatologii i dermatochirurgii.
Proces rezerwacji wizyty jest bardzo prosty. Po prostu wybierz datę. Poinformujemy Cię o statusie rezerwacji.
Zabiegi: Cena - zakres:
280 - 1000 PLN

Ty też możesz żyć bez okularów!

Nasi specjaliści jako pierwsi w regionie przeprowadzali zabiegi laserowej korekcji wzroku. Jesteśmy zawsze w czołówce firm innowacyjnych, które wyróżnia wysoki poziom bezpieczeństwa i nowoczesne technologie.

Laserowa korekcja wad wzroku metodami LASiK, EBK, TransPRK i Lasek to jedena z podstawowych usług Laguna Medical.

Nowoczesny sprzęt pozwala nam na zastosowanie technik personalizacji zabiegów: WAVEFRONT OPTIMIZED, CUSTOM Q, CONTURA VISION, TOPO-GUIDED dla wszystkich metod laserowej korekty wzroku.

Laserowa korekcja wad wzroku to obecnie najszybszy, najskuteczniejszy i najmniej kłopotliwy sposób na pozbycie się krótkowzroczności, dalekowzroczności i astygmatyzmu.

Zabiegiem można korygować krótkowzroczność do -14 dioptrii, dalekowzroczność (inaczej nadwzroczność) do +6 dioptrii oraz astygmatyzm do 5 dioptrii. Jeśli wada sferyczna oraz cylindryczna występują jednocześnie mogą być one usunięte calkowicie pod warunkiem, że nie przekraczają maksymalnej możliwej wartości po zsumowaniu poszczególnych wad.

jak działa laserowa korekcja wzroku?

Laserowa korekcja wzroku jest najlepszą odpowiedzią na pytanie jak pozbyć się okularów i zapomnieć o szkłach kontaktowych, ale widzieć lepiej, lub w ogóle. Laserowa operacja oczu przywracając ostre widzenie dodaje pewności siebie i pozwala realizować się w nowych obszarach zawodowych.

jak widzi krótkowidz?  jak widzi dalekowidz?  jak widzi osoba z astygmatyzmem?

Photo: Laserowa korekcja wzroku Photo: Laserowa korekcja wzroku Photo: Laserowa korekcja wzroku Photo: Laserowa korekcja wzroku Photo: Laserowa korekcja wzroku Photo: Laserowa korekcja wzroku
2561 - 3586 PLN
Zapytaj o wolne terminy

Lokalizacja

Plac Kaszubski 1, 81-350 Gdynia, Pomorskie