Photo: Hotel Kopieniec Fizjo - Med & SPA Photo: Hotel Kopieniec Fizjo - Med & SPA Photo: Hotel Kopieniec Fizjo - Med & SPA

Hotel Kopieniec Fizjo - Med & SPA

Budzowa 45G, 34-531 Murzasichle, Małopolskie

5% zniżki za rezerwację przez Trendmed

Serdecznie zapraszamy do naszego hotelu położonego w samym sercu Tatr. Oferujemy wypoczynek i rehabilitację w przyjaznej atmosferze i niebanalnym wnętrzu, łączącym w sobie tradycyjne elementy góralskie z najnowszymi trendami. Jesteśmy idealnym miejscem dla tych, którzy szukają spokoju i relaksu, a także dla osób pragnących poprawić kondycję, podreperować zdrowie i zadbać o urodę. Proponujemy atrakcyjne pakiety, zarówno dla gości indywidualnych jak i grup oraz klientów biznesowych. Nasz hotel to połączenie tego co nowoczesne, z tym co piękne w góralskiej tradycji i folklorze. Spośród innych hoteli Podhala wyróżnia nas bogate zaplecze fizyko i  fizjoterapeutyczne. Naszą specjalnością jest leczenie dolegliwości układu ruchu. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, a nad przebiegiem wszystkich zabiegów czuwają najlepsi specjaliści . Nasi Goście mogą także korzystać z licznych zabiegów oferowanych przez luksusowe SPA. Posiadamy dobrze wyposażoną, klimatyzowaną salę konferencyjną.

HOTEL DLA WSZYSTKICH OSÓB PRAGNĄCYCH ODPOCZYNKU OD ZGIEŁKU I RELAKSU W LUKSUSOWYM SPA I STREFIE FIZJO - MED

Hotel Kopieniec **** Fizjo - Med & SPA oferuje pakiety wypoczynkowe dla osób chcących wypocząć, zregenerować się i nabrać siły w pięknej okolicy tatrzańskich szczytów.
Pomagamy zarówno Gościom strudzonym codziennością jak i tym, którzy chorują na choroby układu ruchowego, bóle kręgosłupa, bóle stawów, bóle zwyrodnieniowe oraz po odbytch kontuzjach, zapewniamy równiez profesjonalną rehabilitację po operacjach i zabiegach.

SPORTOWE DOŚWIADCZENIE W CODZIENNYCH DOLEGLIWOŚCIACH

W naszym hotelu mają Państwo niepowtarzalną możliwość leczenia przez zespół wybitnego byłego fizjoterapeuty polskiej reprezentacji skoczków narciarskich, Rafała Kota. Jego doświadczenie pozwoliło na dopasowanie naszej oferty zarówno dla osób pragnących podreperować zdrowie, jak i dla czynnie uprawiających sport.

Specjalizujemy się w zabiegach rehabilitacyjnych - fizykoterapii, kinezyterapii, krioterapii i terapii manualnej.

Rafał Kot przygotował dla Państwa nowoczesne zaplecze fizjoterapeutyczne oraz programy leczenia rehabilitacyjnego, w oparciu o jego wieloletnie doświadczenie we współpracy z zawodowymi sportowcami , specjalnie z myślą o zdrowiu i potrzebach naszych Gości.

 

W celu zapoznania się z wszystkimi pakietami oraz całą ofertą zachęcamy do odwiedzenia strony www.kopieniec.pl,

lub kontatu z recepcją pod numerem telefonu 18 533 05 56.

 

Oferujemy pakiety rehabilitacyjne oraz SPA

REHABILITACJA:

Szybka regeneracja - autorski program Rafała Kota - 7 nocy, 18 zabiegów

Zdrowy kręgosłup - 5 nocy, 12 zabiegów

Relaks z Ellabache - 2 noce, 2 zabieg

Stawy biodrowe do naprawy - 9 nocy, 25 zabiegów

Stawy kolanowe jak nowe - 9 nocy, 25 zabiegów

SPA:

SPA Luxus - 5nocy, 5 zabiegów na ciało i twarz

Odrobina relaksu dla Niej i dla Niego - 2 noce, 3 zabiegi dla każdej osoby

Relaks z Ellabache, 2 noce, 2 zabiegi

 

Wszystkie zabiegi można wykupić również pojedynczo, oferujemy kilkadziesiąt rodzajów zabiegów Fizjo - Med oraz SPA.

Proces rezerwacji wizyty jest bardzo prosty. Po prostu wybierz datę. Poinformujemy Cię o statusie rezerwacji.
Zabiegi: Cena - zakres:
280 - 1000 PLN
280 - 1000 PLN

HYDROTERAPIA

1) MASAŻ PODWODNY AUTOMATYCZNY

2) KĄPIEL PEREŁKOWA

3) KĄPIEL KLEOPATRY

4) KĄPIEL SPA

5) KĄPIEL AROMATYCZNA Z OLEJKAMI I HYDROMASAŻEM

 

Działanie: Strumień wody wylatujący z dyszy uciska dane miejsce na ciele pacjenta powodując masaż skóry, tkanek podskórnych i mięśni. Dochodzi do zwiększenia krążenia krwi w organizmie. Dzięki temu tkanki, na których prowadzony jest masaż podwodny są lepiej dotlenione i odżywione.

Wskazania: Masaż podwodny automatyczny stosuje się przy zwiększonym napięciu mięśniowym, zanikach mięśniowych oraz przy ogólnym przemęczeniu organizmu. Również dobrze wpływa na zespoły bólowe kręgosłupa.

Czas: 15min

44 - 88 PLN

 

MASAŻE

 

Masaż Klasyczny częściowy/całościowy  

Masaż Leczniczy 

Masaż Limfatyczny pneumatyczny  

Masaż Limfatyczny ręczny  

Masaż Bańkami chińskimi 

 

Czas: 20 - 60min.

Photo: Masaż
53 - 220 PLN

ŚWIATŁOLECZNICTWO

1) LAMPA LUMINA 

2) LAMPA Q.LIGHT

Działanie: Służy do naświetlań danej okolicy ciała promieniami podczerwonymi lub widzialnymi. Wnikając w tkanki powoduje rozszerzanie naczyń krwionośnych, wzmożenie ukrwienia i przemiany materii.

Wskazania: Wywiera pozytywny wpływ na bóle dyskopatyczne i zwyrodnieniowe. Stosowana również w leczeniu przewlekłych stanów zapalnych oraz leczenia blizn i trudno gojących się ran.

Czas: 10-15min

 

Photo: Światłolecznictwo
22 - 26 PLN

Krioterapia miejscowa

Działanie: Zabieg polega na miejscowym ochłodzeniu danej części ciała za pomocą bardzo niskich temperatur. Krioterapia powoduje początkowo zwężenie naczyń krwionośnych, a następnie ich rozszerzenie. Stosowanie zimna powoduje ograniczenie krwawień oraz zmniejszenie obrzęków.

Wskazania: Leczenie zimnem ma wysokie zastosowanie w leczeniu wczesnych stanów pourazowych, przeciążeniach układu kostno-stawowego. Wykazuje efektywne działanie przy stłuczeniach, krwiakach oraz różnego rodzaju zwichnięciach lub skręceniach.

Czas: 2-3 min

Photo: Krioterapia
26 - 35 PLN

ELEKTROTERAPIA

1) ELEKTROSTYMULACJA

2) TENS

3) PRĄD GALWANICZNY

4) PRĄD TRABERTA

5) PRĄDY DIADYNAMICZNE

6) PRĄDY INTERFERENCYJNE

7) PRĄDY KOTZA

8) DIATERMIA KRÓTKOFALOWA

 

Działanie: Elektroterapia (inaczej elektrolecznictwo) – dziedzina fizykoterapii  zajmująca się leczeniem objawowym schorzeń m.in. układu ruchu i neurologicznych za pomocą różnego rodzaju prądów leczniczych, w którym wykorzystuje się do leczenia prąd stały, modulowane prądy średniej częstotliwości oraz prądy impulsowe małej i średniej częstotliwości.

Wskazania: Celem elektroterapii jest złagodzenie bólu i poprawienie ukrwienia stymulowanej tkanki. Przyspiesza wchłanianie obrzęków i wysięków śródstawowych.

Czas: 15 - 20 min

Photo: Elektroterapia Photo: Elektroterapia
22 - 31 PLN

LASEROTERAPIA / LASER WYSOKOENERGETYCZNY

Działanie: Terapia laserem odznacza się wysoką efektywnością leczenia. Polega na wykorzystaniu bezpośredniego działania wiązki laserowej na procesy tkankowe bez ich uszkodzenia. Laser głęboko przenika do tkanek naszego organizmu.

Wskazania: Głównie zastosowania znajduje się w poprawie gojenia urazów mięśni, ścięgien, owrzodzeń i odleżyn. Dzięki wysokiej efektywności laseroterapię stosujemy również przy leczeniu obrzęków i krwiaków, zmniejszeniu blizn i żylaków.

Czas: 15min

Photo: Laseroterapia
35 - 40 PLN

KINEZYTERAPIA

1) INDYWIDUALNA ORAZ GRUPOWA

2) TERAPIA MANUALNA

3) TAPING

Działanie: Kinezyterapia to leczenie z wykorzystaniem różnych form ruchu. Główym celem tej terapii jest przywrócenie bezbolesnych ruchów kręgosłupa i kończyn, poprawa wydolności organizmu i wytrzymałości mięśni oraz kształtowanie prawidłowych nawyków ruchowych. W przypadku kinezyterapii indywidualnej ćwiczenia dobrane są dla potrzeb danego pacjęta.

Wskazania: Kinezyterapia stosowana jest w zespołach bólowych lub ograniczeniu ruchomości kręgosłupa i stawów, dyskopatiach i zmianach zwyrodnieniowych, zanikach mięśniowych, niedowładach kończyn na tle zmian zwyrodnieniowych, pourazowych lub neurologicznych, wadach postawy oraz przewlekłych schorzeniach kardiologicznych i układu oddechowego.

Czas: 30-40 min

 

Photo: Kinezyterapia Photo: Kinezyterapia Photo: Kinezyterapia
44 - 88 PLN

PAKIET 1.

SZYBKA REGENERACJA - AUTORSKI PROGRAM RAFAŁA KOTA

Pakiet polecany osobom, które zaczynają odczuwać dolegliwości bólowe lub są po niegroźnych urazach, powodujących dyskomfort w obrębie narządu ruchu. Podczas pierwszej wizyty Rafał Kot dokona kompleksowej oceny Twojego stanu zdrowia – zapozna się z Twoją dotychczasową dokumentacją medyczną, przeprowadzi szczegółowy wywiad oraz badanie fizykalne układu ruchu. Na tej podstawie wybierze dla Ciebie optymalny program rehabilitacji. W pakiecie aż 18 zabiegów i zajęć leczniczo-profilaktycznych! Dodatkowo, wspaniałe widoki i pyszna kuchnia to nasze atuty, które pozwolą Ci w pełni wypocząć i odzyskać harmonię.

Oferta zawiera:

• 7 noclegów w komfortowych pokojach
• 1 konsultację wstępną u Rafała Kota i ustalenie indywidualnego planu leczenia
• 3 zabiegi dziennie, ustalone podczas indywidualnego planu leczenia (łącznie 18 zabiegów podczas całego pobytu)

indywidualny plan ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu

  • 2 posiłki dziennie
    • wyśmienite śniadania w stylu FIT w formie urozmaiconego bufetu bogatego w zdrowe produkty m.in. świeżo wyciskane soki owocowe i warzywne.
    • codziennie obiadokolacje 
  • nieograniczony dostęp do sauny (parowa, fińska) oraz wypoczywali w Strefie Wellness
  • nieograniczony dostęp do siłowni
  • nieograniczony dostęp do Internetu
  • Bezpłatny hotelowy parking

Pakiet obejmuje zabiegi dla jednej osoby. Możliwośc skorzystania z zabiegów przez drugą osobę w atrakcyjnej cenie.


PAKIET 2.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Aż 80% Polaków skarży się na bóle kręgosłupa. Zażywamy środki przeciwbólowe, jednak ból ciągle powraca…Dla wszystkich osób z zespołem przeciążeniowym kręgosłupa, bez ostrego zespołu bólowego stworzyliśmy pakiet, dzięki któremu możesz być pewny, że dzięki indywidualnie dobranym zabiegom nie tylko poczujesz się lepiej, ale także będziesz odprężony i zrelaksowany. Podczas pierwszej wizyty Rafał Kot dokona kompleksowej oceny Twojego stanu zdrowia – zapozna się z Twoją dotychczasową dokumentacją medyczną, przeprowadzi szczegółowy wywiad oraz badanie fizykalne układu ruchu. Na tej podstawie wybierze dla Ciebie optymalny program rehabilitacji.Dodatkowo, wspaniałe widoki i pyszna kuchnia to nasze atuty, które pozwolą Ci w pełni wypocząć i odzyskać harmonię.

 

Oferta zawiera:


• 5 noclegów w komfortowych pokojach 
• 2 posiłki dziennie 
     o wyśmienite śniadania w stylu FIT w formie urozmaiconego bufetu bogatego w zdrowe i regionalne produkty
     o codziennie obiadokolacje
• 1 konsultację wstępną u Rafała Kota i ustalenie indywidualnego planu leczenia 
• 3 zabiegi dziennie, ustalone indywidualnie podczas konsultacji wstępnej (łącznie 12 zabiegów podczas całego pobytu)
• nieograniczony dostęp do siłowni
• nielimitowany dostęp do sauny fińskiej, łaźni parowej oraz wypoczywalni w strefie Wellness
• codziennie zapachowe seanse w saunie
• bezpłatny monitorowany parking oraz bezprzewodowy Internet

Pakiet obejmuje zabiegi dla jednej osoby. Możliwość skorzystania z zabiegów przez drugą osobę w atrakcyjnej cenie.

Photo: Rehabilitacja Photo: Rehabilitacja Photo: Rehabilitacja
2284 - 2812 PLN
Zapytaj o wolne terminy

Lokalizacja

Budzowa 45G, 34-531 Murzasichle, Małopolskie