Photo: Hotel Arłamów Photo: Hotel Arłamów Photo: Hotel Arłamów

Hotel Arłamów

Arłamów 1, 38-700 Ustrzyki Dolne, Podkarpackie

 

Hotel **** ARŁAMÓW to  niezwykle wszechstronny, kompleksowy obiekt w górach, o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym. Położony jest na wzgórzu, z dala od cywilizacji. Otacza go przepiękny krajobraz - góry, lasy i doliny Gór Słonnych oraz Pogórza Przemyskiego i nieskażona przyroda.

 

Hotel **** ARŁAMÓW posiada 213  pokojów -  w tym 197 dwuosobowych  oraz 16 luksusowych apartamentów. Dwa z nich  to apartamenty prezydenckie -  jedno oraz dwu poziomowy. Wyposażone  są w prywatne windy, które dowożą naszych Gości bezpośrednio z podziemnego garażu do pokoju. Hotel wyróżnia imponujące Centrum Sportowe z infrastrukturą dla ponad 20 dyscyplin  oraz trzypoziomowa i niepowtarzalna  strefa SPA & Wellness.

 

SPA Arłamów łączy   w sobie  najlepsze  elementy  zaczerpnięte z różnych  kultur i stron  świata.  Goście zyskują tu  pełną harmonię i regenerację duszy i ciała. Oferta jest niezwykle różnorodna  - bo różne są potrzeby i oczekiwania Gości.  SPA Arłamów to:

 

·        14 gabinetów zabiegowych oferujących zabiegi i rytuały na najwyższym poziomie – w tym  przestronne gabinety widokowe z przepięknym widokiem na góry i lasy

·        Rytuał Hammamu Marokańskiego - ceremonia kąpieli, dogłębnego oczyszczania i pielęgnacji ciała oraz relaks, wyciszenie i błogie ukojenie dla duszy

·        basen wewnętrzny z torami pływackimi oraz atrakcjami wodnymi

·        brodzik dla dzieci

·        całoroczny, zewnętrzny basen termalny wraz z plażą do leżakowania

·        sauny -  w tym śnieżne – łaźnie i jacuzzi

·        unikalna Bania Ruska

·        groty lodowe i solne

·        tepidarium

·        taras widokowy do leżakowania i kąpieli słonecznych

·        sala do gimnastyki i jogi

·        VIP SPA – wyodrębniona część dedykowana Gościom ceniącym sobie wyłączność i prywatność

·        MED SPA - nowa strefa, w której Goście mogą skorzystać z dobroczynnych właściwości fizjoterii na najwyższym światowym poziomie, przy użyciu najnowocześniejszych sprzętów

 

Matylda Krasowska – menager SPA Arłamów

 

„Zawsze stawiamy na  jakość i indywidualne podejście. Oferujemy szeroką

gamę doskonałych zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało  oraz leczniczych - hydroterapię, terapię manualną, fizykoterapię i termoterapię. Mamy wysokiej jakości sprzęt  i produkty. Posiadamy  profesjonalny, zaangażowany i oddany  zespół kosmetologów i terapeutów. Fachowo dbamy o samopoczucie, wygląd, kondycję  i zdrowie Gości. Ich oczekiwania i potrzeby są dla nas zawsze najważniejsze.

Potrafimy też w sposób profesjonalny zadbać o kondycję i zdrowie zawodowych sportowców.  Oprócz bogatej oferty Centrum  Sportu i Rekreacji posiadamy specjalnie dla nich  stworzoną strefę schładzania - z baniami wypełnionymi lodem. Nasza dewiza to: oczyszczanie i  równowaga, rewitalizacja i  energia, relaks i ukojenie, harmonia i  spokój, zdrowie duszy i ciała”

Proces rezerwacji wizyty jest bardzo prosty. Po prostu wybierz datę. Poinformujemy Cię o statusie rezerwacji.
Zabiegi: Cena - zakres:

Zapraszamy za zabiegi fizjoterapii na najwyższym, światowym poziomie. Wyskiej klasy lekarze i terapeuci, najnowocześniejszy sprzęt. U nas odzyskasz zdrowie, siłę i kondycję.Zarezerwuj termin.

200 - 1000 PLN
280 - 1000 PLN
Zapytaj o wolne terminy

Lokalizacja

Arłamów 1, 38-700 Ustrzyki Dolne, Podkarpackie