Photo: Hotel Arłamów Photo: Hotel Arłamów Photo: Hotel Arłamów

Hotel Arłamów

Arłamów 1, 38-700 Ustrzyki Dolne, Podkarpackie

 

Hotel **** ARŁAMÓW to  niezwykle wszechstronny, kompleksowy obiekt w górach, o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym. Położony jest na wzgórzu, z dala od cywilizacji. Otacza go przepiękny krajobraz - góry, lasy i doliny Gór Słonnych oraz Pogórza Przemyskiego i nieskażona przyroda.

 

Hotel **** ARŁAMÓW posiada 213  pokojów -  w tym 197 dwuosobowych  oraz 16 luksusowych apartamentów. Dwa z nich  to apartamenty prezydenckie -  jedno oraz dwu poziomowy. Wyposażone  są w prywatne windy, które dowożą naszych Gości bezpośrednio z podziemnego garażu do pokoju. Hotel wyróżnia imponujące Centrum Sportowe z infrastrukturą dla ponad 20 dyscyplin  oraz trzypoziomowa i niepowtarzalna  strefa SPA & Wellness.

 

SPA Arłamów łączy   w sobie  najlepsze  elementy  zaczerpnięte z różnych  kultur i stron  świata.  Goście zyskują tu  pełną harmonię i regenerację duszy i ciała. Oferta jest niezwykle różnorodna  - bo różne są potrzeby i oczekiwania Gości.  SPA Arłamów to:

 

·        14 gabinetów zabiegowych oferujących zabiegi i rytuały na najwyższym poziomie – w tym  przestronne gabinety widokowe z przepięknym widokiem na góry i lasy

·        Rytuał Hammamu Marokańskiego - ceremonia kąpieli, dogłębnego oczyszczania i pielęgnacji ciała oraz relaks, wyciszenie i błogie ukojenie dla duszy

·        basen wewnętrzny z torami pływackimi oraz atrakcjami wodnymi

·        brodzik dla dzieci

·        całoroczny, zewnętrzny basen termalny wraz z plażą do leżakowania

·        sauny -  w tym śnieżne – łaźnie i jacuzzi

·        unikalna Bania Ruska

·        groty lodowe i solne

·        tepidarium

·        taras widokowy do leżakowania i kąpieli słonecznych

·        sala do gimnastyki i jogi

·        VIP SPA – wyodrębniona część dedykowana Gościom ceniącym sobie wyłączność i prywatność

·        MED SPA - nowa strefa, w której Goście mogą skorzystać z dobroczynnych właściwości fizjoterii na najwyższym światowym poziomie, przy użyciu najnowocześniejszych sprzętów

 

Matylda Krasowska – menager SPA Arłamów

 

„Zawsze stawiamy na  jakość i indywidualne podejście. Oferujemy szeroką

gamę doskonałych zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało  oraz leczniczych - hydroterapię, terapię manualną, fizykoterapię i termoterapię. Mamy wysokiej jakości sprzęt  i produkty. Posiadamy  profesjonalny, zaangażowany i oddany  zespół kosmetologów i terapeutów. Fachowo dbamy o samopoczucie, wygląd, kondycję  i zdrowie Gości. Ich oczekiwania i potrzeby są dla nas zawsze najważniejsze.

Potrafimy też w sposób profesjonalny zadbać o kondycję i zdrowie zawodowych sportowców.  Oprócz bogatej oferty Centrum  Sportu i Rekreacji posiadamy specjalnie dla nich  stworzoną strefę schładzania - z baniami wypełnionymi lodem. Nasza dewiza to: oczyszczanie i  równowaga, rewitalizacja i  energia, relaks i ukojenie, harmonia i  spokój, zdrowie duszy i ciała”

The process of reserving a visit is very simple. Just choose date You would like to come to clinic and services You are interested in. We will inform clinic about Your request. Clinic will reply and we will inform You about the status of the visit.
Zabiegi: Cena - zakres:

Zapraszamy za zabiegi fizjoterapii na najwyższym, światowym poziomie. Wyskiej klasy lekarze i terapeuci, najnowocześniejszy sprzęt. U nas odzyskasz zdrowie, siłę i kondycję.Zarezerwuj termin.

200 - 1000 PLN
280 - 1000 PLN
Zapytaj o wolne terminy

Lokalizacja

Arłamów 1, 38-700 Ustrzyki Dolne, Podkarpackie