Photo: Dom Lekarski Medical Center Photo: Dom Lekarski Medical Center Photo: Dom Lekarski Medical Center

Dom Lekarski Medical Center

ul. Bohaterów Warszawy 42, 70-783 Szczecin, Zachodniopomorskie

Chcielibyśmy powitać Państwa w naszym nowoczesnym Domu Lekarskim Centrum Medyczne

 

Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości usług, w komfortowych warunkach, jak i przystępnych cenach. Zapewniamy wysokiej jakości usługi opieki zdrowotnej odnoszące się do:

  • chirurgii oka,
  • chirurgii ortopedycznej,
  • chirurgii ręki,
  • chirurgii ogólnej,
  • laryngologii,
  • rehabilitacji.

Zapraszamy Polaków , jak i pacjentów z zagranicy, którzy chcą przyjechać do Domu Lekarskiego, w celu poprawy swojego stanu zdrowia. Nasz profesjonalny zespół może Państwa zapewnić, że otrzymacie doskonałe i niedrogie leczenie.Centrum Medyczne Dom Lekarski powstało w Szczecinie- jednym z największych i najpiękniejszych miast w Polsce, w 2001 roku.

Dom Lekarski jest innowacyjną i postępową firmą, która wprowadza nowoczesne procedury i sprzęt medyczny, między innymi:

  •  Pionierskie rozwiązania: Leczenie laserowe oczu - EBK , laser który umożliwił przeprowadzenie bezbolesnych procedur u pacjentów , którzy nie chcą nosić okularów korekcyjnych czy soczewek kontaktowych,
  • Rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego (ACL ) i przeszczep łąkotki podczas jednego zabiegu- przyspiesza powrót do zdrowia pacjentów oraz poprawia ostateczny wynik leczenia,
  •  Xiapex (popr. Xiaflex ) -nowe, niechirurgiczne leczenie przykurczu Dupuytrena- brak nacięcia, brak szwów i brak blizny, szybkie rezultaty lecznicze,
  • Procedura Celon- chrapanie -minimalnie inwazyjna metoda stosowana w leczeniu obturacyjnego bezdechu sennego lub chrapania.

Od samego początku naszej działalności, ciężko pracujemy, aby zapewnić bezpieczeństwo i pozyskać zaufanie naszych pacjentów. Dobro, potrzeby i bezpieczeństwo naszych pacjentów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Firma wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Najwyższe standardy medyczne są utrzymywane przez cały czas, a nasi konsultanci cieszą się znakomitą renomą. Oferujemy prywatne usługi medyczne, ale także leczenie pacjentów w ramach NFZ (Narodowego Funduszu Zdrowia).

Proces rezerwacji wizyty jest bardzo prosty. Po prostu wybierz datę. Poinformujemy Cię o statusie rezerwacji.
Zabiegi: Cena - zakres:
200 - 1000 PLN

VNUS ClosureFast ™) Nowoczesna i minimalnie inwazyjna metoda operacyjna żylaków kończyn dolnych. 

Sprawdź:http://www.trendmed.eu/service/484#service

5104 - 7260 PLN

Przewlekła niewydolność żylna (CVI) jest chorobą postępującą w czasie. Wpływa ona negatywnie na naczynia żylne kończyn dolnych, które w rezultacie prowadzą do serca krew ubogą w tlen . Żylaki, które są powiększonymi naczyniami kończyny dolnej mogą być niebieskie, czerwone lub kolorowe. W zaawansowanym stadium mogą mieć wygląd skręconych, wybrzuszonych przewodów. W przypadku braku leczenia może dojść do przewlekłej niewydolności żylnej i mogą wystąpić inne objawy, takie jak bolesne obrzęki nóg, uszkodzenia skóry a nawet owrzodzenia.
Procedura Venefit ™ została okrzyknięta złotym standardem w leczeniu żylaków kończyn dolnych. Jest ona minimalnie inwazyjna i wykorzystuje fale o częstotliwości radiowej (RF), powodując zamykanie chorobowo zmienionych żył. Po zamknięciu żyły, przepływ krwi jest naturalnie przekierowany do zdrowych naczyń krwionośnych.
Procedura Venefit pozwala
na minimalnie inwazyjne leczenie i szybki powrót do codziennych czynności, a także poprawę wyglądu żył kończyn dolnych.
Cena za 1 nogę: 4700 zł
Cena za 2 nogi: 6700 zł

Cena zawiera:
1) Wizyta kwalifikacyjna
2) Usg Color Doppler
3) Usunięcie żylaków metodą Venefit™ (VNUS ClosureFast™)
4) Hospitalizacja (1 doba)
 

Photo: Usuwanie żylaków Photo: Usuwanie żylaków Photo: Usuwanie żylaków Photo: Usuwanie żylaków
5104 - 7260 PLN
Zapytaj o wolne terminy

Lokalizacja

ul. Bohaterów Warszawy 42, 70-783 Szczecin, Zachodniopomorskie