Photo: Copernicus Toruń Hotel Photo: Copernicus Toruń Hotel Photo: Copernicus Toruń Hotel

Copernicus Toruń Hotel

Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń, Kujawsko-pomorskie

Do dyspozycji Gości hotel oddaje 149 pokoi o podwyższonym standardzie. W pokojach znajdują się łóżka w rozmiarze king size, które zapewnią komfortowy wypoczynek. Pokoje są bardzo przestronne i większość z nich posiada balkony, dzięki czemu Goście zyskują niezbędną swobodę.

Obiekt dysponuje rozbudowaną strefą wellness. Goszcząc w hotelu mają Państwo możliwość skorzystania z kompleksu basenów (basen wewnętrzny i zewnętrzny), strefy saun (sucha, mokra, infrared) oraz jacuzzi. Strefa aqua Copernicus Toruń Hotel pozwalają na niezwykły relaks i odprężenie. Basen zewnętrzny zlokalizowany jest po południowej stronie hotelu (i świata), dzięki czemu jest świetnie usytuowany względem słońca przez cały rok.

Miłośnicy aktywności sportowych będą mile zaskoczeni bogato wyposażoną siłownią, kortami tenisowymi oraz kręgielnią. Copernicus Toruń Hotel położony jest także obok jednej z najpiękniejszych ścieżek rowerowych (i biegowych) w Toruniu – przy wiślanym bulwarze. Rezydując w obiekcie będą Państwo mogli rozpocząć swój dzień od joggingu nad samym brzegiem Wisły. W hotelu mogą Państwo także wypożyczyć rowery.

Warto zauważyć, że chociaż obiekt znajduje się w samym sercu miasta, dysponuje także rozległym terenem zielonym. Na terenie przynależącym do Copernicus Toruń Hotel znajdą Państwo wiele miejsc dających możliwość relaksu, nie tylko fizycznego ale i psychicznego (altanka ze ścianą wodą ukryta wśród drzew, siedziska podwieszane na rozłożystych gałęziach wierzb czy chociażby przepiękny taras przy hotelowej restauracji).

Na uwagę zasługuje także wspomniane Blue Moon Wellness & SPA. 14 gabinetów zabiegowych zaprojektowano z myślą o najwyższym poziomie komfortu i wypoczynku. Wykwalifikowani terapeuci zaproponują odpowiednie zabiegi oraz zadbają o potrzeby nie tylko ciała, ale i ducha. Oryginalny design całego SPA tworzy niezwykle spójną strefę wyciszenia, pozytywnej energii i niesamowitego klimatu.

Copernicus Toruń Hotel to idealne miejsce dla osób szukających równowagi duchowo-fizycznej. W hotelu będą Państwo mogli oddać się zarówno aktywnościom sportowym jak i odprężającym rytuałom. Rozbudowana oferta rekreacyjna zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających Gości.

 

Proces rezerwacji wizyty jest bardzo prosty. Po prostu wybierz datę. Poinformujemy Cię o statusie rezerwacji.
Zabiegi: Cena - zakres:
280 - 1000 PLN
Zapytaj o wolne terminy

Lokalizacja

Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń, Kujawsko-pomorskie