Photo: Clinica Medica Photo: Clinica Medica Photo: Clinica Medica

Clinica Medica

Mireckiego 11, 81-229 Gdynia, Pomorskie

Clinica Medica rozpoczęła działalność 2 grudnia 1996 r. jako pierwszy w Województwie Pomorskim i Polsce północnej prywatny szpital zabiegowy. Obecnie oprócz leczenia szpitalno – operacyjnego w 8 specjalnościach prowadzimy przychodnie, w których nasi pacjenci korzystają ze specjalistycznych porad lekarskich. Wykonujemy badania diagnostyczne (USG, RTG, endoskopowe, etc.) i laboratoryjne. Specjalizujemy się również w leczeniu otyłości, a także przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Z roku na rok stale powiększamy oferowany zakres usług, a także rozrastamy się o nowe placówki.

Stopniowy rozwój Kliniki spowodował, że obecnie każdego roku wykonujemy po ponad 1.800 operacji, 12.000 badań diagnostycznych, udzielamy około 25.000 porad specjalistycznych i hospitalizujemy blisko 1.600 pacjentów.

Ideą twórców Clinica Medica było stworzenie alternatywnego dla szpitali publicznych, komfortowego prywatnego szpitala, w którym wdrożono nowoczesne systemy organizacji i leczenia chorych. Od początku istnienia dużą wagę przykładamy do dobrej organizacji i racjonalizacji działalności dla dobra chorych. Uwieńczeniem kilku lat pracy było uzyskanie certyfikatu jakości ISO 9001:2008 w grudniu 2003 r. Jesteśmy pierwszym szpitalem w Trójmieście i województwie pomorskim, który uzyskał taki certyfikat. Jesteśmy też członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych, a także członkiem Europejskiej Unii Szpitali Prywatnych z siedzibą w Brukseli. Dzięki temu jesteśmy rozpoznawani w krajach Unii Europejskiej, zapewniając wysokie standardy jakości udzielanych świadczeń zdrowotnych. 

 

Specjalności operacyjno – szpitalne:

- chirurgia ogólna,  w tym dziecięca,

- chirurgia plastyczna,

- laryngologia,

- ginekologia,

- urologia,

- ortopedia,

- okulistyka,

- gastroenterologia.

 

Oferujemy konsultacje specjalistyczne w zakresie:

- alergologii,

- chirurgii,

- chirurgii dziecięcej,

- chirurgii plastycznej,

- chirurgii stomatologicznej,

- dermatologii,

- diabetologii,

- dietetyki,

- endokrynologii,

- gastroenterologii,

- ginekologii,

- hematologii,

- implantologii,

- interny,

- kardiologii,

- laryngologii,

- logopedii,

- medycyny pracy,

- neurologii,

- nefrologii,

- okulistyki,

- onkologii,

- ortopedii,

- parodontologii,

- pediatrii,

- psychiatrii,

- psychologii,

- pulmonologii,

- rehabilitacji,

- reumatologii,

- stomatologii,

- urologii.

 

Clinica Medica jest szpitalem, w którym stworzone są domowe warunki pobytu, rodzinna atmosfera, profesjonalna oraz życzliwa opieka personelu lekarskiego i pielęgniarskiego. Pacjenci przebywają w dwuosobowych pokojach wyposażonych w indywidualne węzły sanitarne. Do dyspozycji mają telefon, aktualną prasę, telewizję oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Dla pacjenta dostarczane są smaczne posiłki 5 razy na dobę, nawet według osobistych upodobań. Najbliższa rodzina może przebywać z chorym przez cały okres leczenia. Szczególna dbałość o czystość i higienę ułatwia szybki powrót do zdrowia. Naszą chlubą jest zupełny brak zakażeń wewnątrzszpitalnych przez cały okresu naszej działalności.

 

Serdecznie zapraszamy

 

Proces rezerwacji wizyty jest bardzo prosty. Po prostu wybierz datę. Poinformujemy Cię o statusie rezerwacji.
Zabiegi: Cena - zakres:
200 - 1000 PLN
Zapytaj o wolne terminy

Lokalizacja

Mireckiego 11, 81-229 Gdynia, Pomorskie