Photo: Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. Photo: Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. Photo: Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

ATRIUM Al. Jana Pawła II 29, 00-867 Warszawa, Mazowieckie

Centrum Medyczne ENEL-MED jest polskim liderem w dziedzinie stomatologii. Od 20 lat oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych na najwyższym poziomie.

Jako jeden z pierwszych ośrodków stomatologicznych w Polsce wprowadziliśmy zabiegi wszczepiania implantów (1996 r.) oraz leczenie aparatami stałymi (1995 r.). Byliśmy również prekursorem uzupełnień na tytanie oraz koron i mostów w systemie PROCERA.

Nasz doświadczony zespół specjalistów ponad 100 lekarzy stomatologów stosuje najnowocześniejsze sprawdzone technologie i materiały. Stawiamy na jakość, potwierdzoną Certyfikatem ISO 9001. Profesjonalne oraz indywidualne podejście do problemów każdego pacjenta, a także współpraca wewnętrzna pomiędzy specjalistami z różnych dziedzin stomatologii są gwarantem uzyskiwania najlepszych efektów leczenia.

Specjalizujemy się w implantologii i protetyce. Od  1996 r., wszczepiliśmy ponad 8 000 implantów.

Uhonorowaniem naszych osiągnięć są nagrody Platinum Preferred Member i Platinum Elite, przyznawane przez BIOMET 3i, za „wybitny wkład w rozwój implantologii i propagowanie rozwiązań implantologicznych” w Polsce.

Zatrudniamy tylko sprawdzonych stomatologów i higienistki stomatologiczne z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami laboratoryjnymi, którzy zapewniają nam wysoki poziom prac protetycznych i ortodontycznych oparty na najnowocześniejszych technologiach.

Proces rezerwacji wizyty jest bardzo prosty. Po prostu wybierz datę. Poinformujemy Cię o statusie rezerwacji.
Zabiegi: Cena - zakres:
200 - 1000 PLN

Centrum Medyczne ENEL-MED jest polskim liderem w implantologii i protetyce. Od 20 lat oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych na najwyższym poziomie. Jako jeden z pierwszych ośrodków  w Polsce wprowadziliśmy:

  • doświadczony zespół specjalistów - ponad 100 lekarzy stomatologów
  • najnowocześniejsze sprawdzone technologie i materiały
  • jakość potwierdzona Certyfikatem ISO 9001
  • indywidualne i profesjonalne  podejście do pacjenta
  • współpraca wewnętrzna specjalistów z różnych dziedzin stomatologii gwarantująca najlepsze efekty leczenia

Uhonorowaniem naszych osiągnięć są nagrody Platinum Preferred Member i Platinum Elite, przyznawane przez BIOMET 3i, za „wybitny wkład w rozwój implantologii i propagowanie rozwiązań implantologicznych” w Polsce.

220 - 3740 PLN
Zapytaj o wolne terminy

Lokalizacja

ATRIUM Al. Jana Pawła II 29, 00-867 Warszawa, Mazowieckie