Photo: Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. Photo: Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. Photo: Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

ATRIUM Al. Jana Pawła II 29, 00-867 Warszawa, Mazowieckie

Centrum Medyczne ENEL-MED jest polskim liderem w dziedzinie stomatologii. Od 20 lat oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych na najwyższym poziomie.

Jako jeden z pierwszych ośrodków stomatologicznych w Polsce wprowadziliśmy zabiegi wszczepiania implantów (1996 r.) oraz leczenie aparatami stałymi (1995 r.). Byliśmy również prekursorem uzupełnień na tytanie oraz koron i mostów w systemie PROCERA.

Nasz doświadczony zespół specjalistów ponad 100 lekarzy stomatologów stosuje najnowocześniejsze sprawdzone technologie i materiały. Stawiamy na jakość, potwierdzoną Certyfikatem ISO 9001. Profesjonalne oraz indywidualne podejście do problemów każdego pacjenta, a także współpraca wewnętrzna pomiędzy specjalistami z różnych dziedzin stomatologii są gwarantem uzyskiwania najlepszych efektów leczenia.

Specjalizujemy się w implantologii i protetyce. Od  1996 r., wszczepiliśmy ponad 8 000 implantów.

Uhonorowaniem naszych osiągnięć są nagrody Platinum Preferred Member i Platinum Elite, przyznawane przez BIOMET 3i, za „wybitny wkład w rozwój implantologii i propagowanie rozwiązań implantologicznych” w Polsce.

Zatrudniamy tylko sprawdzonych stomatologów i higienistki stomatologiczne z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami laboratoryjnymi, którzy zapewniają nam wysoki poziom prac protetycznych i ortodontycznych oparty na najnowocześniejszych technologiach.

The process of reserving a visit is very simple. Just choose date You would like to come to clinic and services You are interested in. We will inform clinic about Your request. Clinic will reply and we will inform You about the status of the visit.
Zabiegi: Cena - zakres:
200 - 1000 PLN

Centrum Medyczne ENEL-MED jest polskim liderem w implantologii i protetyce. Od 20 lat oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych na najwyższym poziomie. Jako jeden z pierwszych ośrodków  w Polsce wprowadziliśmy:

  • doświadczony zespół specjalistów - ponad 100 lekarzy stomatologów
  • najnowocześniejsze sprawdzone technologie i materiały
  • jakość potwierdzona Certyfikatem ISO 9001
  • indywidualne i profesjonalne  podejście do pacjenta
  • współpraca wewnętrzna specjalistów z różnych dziedzin stomatologii gwarantująca najlepsze efekty leczenia

Uhonorowaniem naszych osiągnięć są nagrody Platinum Preferred Member i Platinum Elite, przyznawane przez BIOMET 3i, za „wybitny wkład w rozwój implantologii i propagowanie rozwiązań implantologicznych” w Polsce.

220 - 3740 PLN
Zapytaj o wolne terminy

Lokalizacja

ATRIUM Al. Jana Pawła II 29, 00-867 Warszawa, Mazowieckie