Stay inn Gdańsk

Piwna 28/31, 80-831 Gdańsk, hotel


Stay Inn GDAŃSK Hostel

Hostel Stay inn znajduje się w samym sercu gdańskiego Starego Miasta, naprzeciwko Kościoła Mariackiego, przy ulicy Piwnej 28/31. Tuż za rogiem znajduje się przystanek autobusu nr. 100, jedynego wjeżdżający na teren Starówki, jeżdżącego do Dworca Głównego. W odległości 5 minut spacerem znajduje się przystanek autobusu 210, jeżdżącego na lotnisko. Z Dworca Głównego odjeżdżają pociągi do Sopotu, Torunia i innych miast Polski.
Odegłość do lotniska w Gdańsku jest 16 km.

Estetyka i Wysoki standardowy hostelu Stay Inn SA wynikiem Pracy wielu cenionych i utalentowanych osob, które SWOJĄ kreatywnością i zaangażowaniem, stworzyły jedyne w Swoim rodzaju Miejscu na mapie Gdańska. Przy wykończeniu i wyposażeniu obiektu, zastosowano INNOWACYJNE Rozwiązania architektoniczne, które pozwoliły na uzyskanie maksymalnego poczucia przestrzeni i Idealnie podkreśliły unikalny charakter hostelu. Na zamówienie, powstały niepowtarzalne meble - wykonane własnoręcznie przez uznanego stolarza z regionu pomorskiego, które zapewniły najwyższe normy komfortu i bezpieczeństwa naszym Gościom.

Nad jakością naszych usług, czuwa wysoce kompetentny i wykwalifikowany personel, który dołoży wszelkich starań, aby wszyscy Goście byli w pełni usatysfakcjonowani podczas pobytu w naszym hostelu.
Tym, co wyróżnia Stay inn, jest unikalne połączenie wysokich standardów hoteli czterogwiazdkowych z niepowtarzalną, przyjazną i jedyną w swoim rodzaju - hostelową pogodą ducha.
Naszym zaangażowaniem chcemy, aby hostel Stay inn stał się chlubą Gdańska, a jego wyjątkowy klimat i wysoki standard usług, był punktem przyciągającym licznych Gości zarówno krajowych, jak i zagranicznych.
 

 

 

80-831 Gdańsk

Share