Piękne oczy zwierciadłem duszy. Zapisz sie juz dziś na korekcję powiek do Medical Margaret Spa w Łodzi

Miejsce: Łodź

Cena: 3960 PLN

Plastyka powiek

PLASTYKA POWIEK – PIĘKNE OCZY ZWIERCIADLEM DUSZY

NIE ZWLEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ NA KOREKCJĘ POWIEK DO MEDICAL MARGARET

            

Zapraszamy do Medical Margaret Spa  na zabieg plastyki powiek . Jesteśmy rodzinną kliniką z ponad 17 letnim doświadczeniem wykonującą najwięcej operacji plastyki powiek w województwie łódzkim. Nasza Klinka mieści się 1,5 godziny drogi od Warszawy. Nasi pacjenci mogą liczyć na wsparcie, informacje i wiele innych form pomocy podczas procesu terapeutycznego.

PAKIET PLASTYKI POWIEK OBEJMUJE:

  • Konsultację kwalifikacyjną  do zabiegu
  • Zabieg - korekcję górnych ( lub dolnych ) powiek
  • Wizyta po zabiegowa
  • Kolejna wizyta po zabiegowa ze zdjęciem szwów

Plastyka powiek należy do jednych z najczęściej wykonywanych operacji plastycznych twarzy dlatego zabieg ten cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn.

Skóra powiek najczęściej zdradza nasz wiek. Pojawienie się głębokich zmarszczek okolicy oczu ,  ciężkie i opadające powieki lub zasinienie pod oczami  nie wpływają korzystnie  na wygląd naszej twarzy.  Plastyka powiek w najbardziej efektowny sposób odmładza okolice oczu  .

 Dzięki korekcji powiek  pacjenci czuja się młodziej, wyglądają dobrze jak na swój wiek.  Dzięki plastyce powiek nasza  twarz będzie bardziej wypoczęta.

Operacje plastyki powiek w Medical Margaret Spa w Łodzi wykonuje dr Maciej Brocki specjalista okulistyki, okuloplastyki, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem w zabiegach odmładzania okolicy oka.

 

 Standardowe etapy zabiegu plastyki powiek :

Zabieg i okres tuż po zabiegu:
Obejmuje korektę powiek, wykonywaną w znieczuleniu miejscowym. Średni czas zabiegu ok. 1.5 godziny.  Po zabiegu pacjent może wrócić do domu.

Rekonwalescencja:
W czasie od 8 do 15dni ustępują obrzęk i zasinienie okolicy oczu.  Ból nie jest nasilony, a do aktywności fizycznej można wrócić już po około 7-9 dniach po zabiegu.

Kontrola po zabiegu: Po ok. 7 dniach lekarz zdejmuje szwy.

,,Najczęstszą przyczyną opadających powiek jest ich luźna, marszcząca  skóra ,która powoduje nie tylko defekt estetyczny ale także ogranicza pole widzenia. Cały zabieg  jest bezpieczna i bezbolesna ,gdyż przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym. Nacięcia wykonuje się w naturalnych załamaniach powiek, dzięki czemu blizny pooperacyjne są całkowicie niewidoczne. Podczas operacji powiek po wycięciu skóry i nacięciu mięśnia okrężnego usuwa się przepukliny tłuszczowe okolicy oczodołowej. Po zabiegu pacjenci nie są wyłączenie z codziennych czynności  na ranę zakładamy stripy-małe plasterki , a szwy zdejmujemy za ok. 7 dni.

Polecam wszystkim pacjentom z problemami  opadających powiek górnych oraz ,,opuchniętych,, powiek dolnych". ,,

dr Maciej Brocki 

specjalista okulistyki ,okuloplastyki

dyplomowany lekarz medycyny estetycznej 

 

Plastyka powiek należy do jednych z najczęściej wykonywanych operacji plastycznych twarzy dlatego zabieg ten cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn.

Oczy najczęściej informują innych o naszym wieku czy stanie zdrowia. Pojawienie się głębokich zmarszczek okolicy oczu , opadające i ciężkie powieki lub opuchlizna i zasinienie pod oczami wpływają negatywnie na wygląd naszej twarzy.  Plastyka powiek poprawia ich wygląd i odmładza okolice oczu  . Podczas operacji usuwany jest nadmiar skóry powiek dolnych i górnych ze znajdującą się pod nią tkanka tłuszczową oraz likwidowane są tak zwane "worki" pod oczami.

 Dzięki korekcji powiek  pacjenci wyglądają i czuja się młodziej. Plastyka powiek nadaje twarzy wypoczęty, bardziej ,, wybudzony,, wygląd. Zabieg ten koryguje także wady wzroku spowodowane nadmiarem skóry na powiekach.

 

 Medical Margaret Spa to pierwsze medyczne spa w  centrum Polski. Posiadamy 17 letnie doświadczenie  w dziedzinie chirurgi plastycznej, medycynie estetycznej, dermatologii,kosmetologii, okulistyki zabiegowej. Jesteśmy jedną z wiodących Klinik w Łodzi wykonujących najwięcej zabiegów plastyki powiek. Wygodnie położona Medical SPA, prosty dojazd także z Warszawy.

ZAPRASZAMY!

 

 

 

 

Share