Photo: Esteuroda Photo: Esteuroda Photo: Esteuroda

Esteuroda

ul. Międzyrzecka 26, 43-382 Bielsko-Biała, Śląskie

Esteuroda Medycyna Estetyczna to gabinet, w którym pacjenci mogą upiększyć wygląd oraz poprawić swoje samopoczucie i nastrój. Oferujemy zabiegi z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej, a także chirurgii ogólnej. Zajmujemy się profesjonalnym odmładzaniem skóry pacjentów, stosując w tym celu szereg zabiegów regeneracyjnych, ujędrniających i nawilżających. Odwiedzające nas osoby mogą poddać się bezoperacyjnemu liftingowi falami radiowymi (RF ReFirme), mikrodermabrazji diamentowej urządzeniem Pristine DiamondTip oraz mezoterapii bezigłowej. Nasz gabinet jest bogato wyposażony w nowoczesną aparaturę medyczną, wśród której znajduje się m.in. technologia ELOS TM, wykorzystywana do depilacji laserowej, a także system do liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo.  MOgą Państwo również skorzystać z zabiegów ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym Angel System. Stosujemy wypełniacze do spłycania zmarszczek i modelowania ust, prócz tego powiększamy piersi implantami i poprzez przeszczep własnego tłuszczu pacjenta (lipofilling). 

Na naszą pomoc mogą liczyć także pacjenci cierpiący na żylaki i hemoroidy. Stosujemy innowacyjne techniki leczenia, w tym terapię aparatami Celon i Hemoron, natomiast u osób zmagających się z łysieniem przeprowadzamy transplantację włosów metodami FUE i FUT. Wszystkie zabiegi wykonuje certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i chirurg ogólny, dr n. med. Artur Sandelewski, który wiedzę i umiejętności zdobywał u najlepszych specjalistów upiększania twarzy i ciała.

Profesjonalizm dr n. med. Artura Sandelewskiego jest poparty wciąż zwiększającą się kolekcją certyfikatów i dyplomów, co przyciąga do placówki kolejnych pacjentów. Specjalista jest regularnym uczestnikiem zjazdów naukowych, sympozjów i konferencji organizowanych przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, PTMEiAA oraz inne stowarzyszenia. Systematycznie podwyższa kwalifikacje – przechodzi kolejne kursy i szkolenia, by móc oferować pacjentom zabiegi najlepszej jakości. Doskonalił się u ekspertów w dziedzinie medycyny estetycznej. Jego nauczycielem był, między innymi, dyrektor International Academy of Aesthetic Lipolysis, dr Karl Heinrich z Wiednia, który przekazywał mu wiedzę na temat lipolizy, a także dr Alessio Redaelli z Mediolanu, pomagający mu poszerzyć umiejętności w zakresie zastosowania toksyny botulinowej.

Dr Sandelewski jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich. W 2012 roku przyznano mu członkostwo kolejnego renomowanego medycznego stowarzyszenia – International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS), międzynarodowej organizacji skupiającej lekarzy specjalizujących się w transplantacji włosów. Przynależność do prestiżowych towarzystw medycznych umożliwia mu ciągły kontakt z najnowocześniejszymi technologiami zabiegowymi oraz wymianę doświadczeń ze specjalistami z całego świata.

The process of reserving a visit is very simple. Just choose date You would like to come to clinic and services You are interested in. We will inform clinic about Your request. Clinic will reply and we will inform You about the status of the visit.
Zabiegi: Cena - zakres:

Radiesse jest unikalnym wypełniaczem do skóry opracowany na bazie molekuł hydroksyapatytu wapnia (CaHA) zawieszonych w nośniku żelowym 9 Hydroksycelulozie) o dużej zawartości wody.
Jest to produkt całkowicie bezpieczny, podlegający naturalnemu rozkładowi w tkankach, w 100% biokompatybilny.

Radiesse podany do tkanki podskórnej powoduje natychmiastowe zwiększenie objętości i jednocześnie stymuluje powstawanie nowych włókien kolagenowych. 

Preparat ten oferowany jest dla pacjnetów, u których wystepuja oznaki starzenia się skóry oraz nierówności i zmniejszone objętości tkanek. Radiesse znajduje zastosowanie w wielu okolicach twarzy i rąk:

 • policzki
 • fałdy nosowo- wargowe
 • bruzda bródkowa
 • linie marionetki
 • zmarszczki wokół ust
 • obszar pod kością jarzmową
 • odnowa rąk.
1276 - 1892 PLN

Powiększanie i modelowanie ust można wykonać w każdym wieku, nie ma szczególnych wskazań co do przedziału wiekowego, w którym należałoby się poddać zabiegowi. Zabieg spełnia różne oczekiwania, dlatego jest to zabieg dla kobiet w różnym wieku. Kandydatkami do zastosowania kwasu hialuronowego są młode kobiety z niesymetrycznnymi ustami, zbyt cienką górną bądź dolną wargą, nierównym konturem.

Zabieg powiększania i modelowania ust    jest zabiegiem bezbolesnym, ponieważ wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym tzw stomatologicznym.
W celu poprawy konturu ust i powiększenia ich objętości dr A. Sandelewski podaje cienutką igłą preparat kwasu hialuronowego Teosyal kiss. Niewielkie siniaczki i lekki obrzęk to efekty, które mogą się pojawić bezpośrednio po zabiegu. Po ustąpieniu tych objawów usta wyglądają naturalnie, są bardziej ponętne i powabne, jest widoczny obraz subtelnej poprawy wyglądu ust.
Zaraz po zabiegu usta są nieco obrzęknięte i mogą pojawić się niewielkie siniaczki.
Preparat kawasu hialuronowego Teosyal kiss jest niewyczuwalny przy całowaniu, pod palcami, pacjent nie czuje jego obecności w ustach.
Estetyczny efekt skuteczności preparatu utrzymuje się około 9-12 miesięcy

1056 - 1276 PLN

Angel System - regeneracja skóry i zatrzymanie procesów starzenia.

Dzięki Angel System uzyskane osocze bogatopłytkowe poprzez uwalnianie czynników wzrostu stymuluje skórę do produkcji „nowego” kolagenu. Skóra odzyskuje swój blask, poprawia się jej tekstura a wzrost elastyczności sprawia, że w naturalny sposób poprawiamy swój wygląd.

2288 - 2332 PLN

Najczęstsze miejsca poddawane mezoterapii to twarz, szyja, dekolt, owłosiona skóra głowy oraz pośladki uda i brzuch.
Dzięki mezoterapii dochodzi do poprawy metabolizmu komórek, stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, poprawy mikrokrążenia, prawidłowego odżywiania skóry oraz zwiększenia metabolizmu komórek tłuszczowych.
Zabieg mezeterapii wykonywany jest wyłącznie przez lekarza.
Przed przystąpieniem do procedury lekarz zbiera wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Następnie po usunięciu makijażu na poddawaną leczeniu okolicę nakłada się krem ze środkiem znieczulającym na ok. 20min.
Sam zabieg mezoterapii jest prawie bezbolesny.
Odpowiednio dobrany skład substancji leczniczych jest wstrzykiwany do skóry na głębokość ok. 3-4mm.za pomocą mikronakłuć igłą o grubości 30G w gęstych odstępach .
W zależności od wskazań najczęściej zabieg mezoterapii wykonuje się co 7 - 14 dni, co najmniej 4 razy. Raz na kwartał należy powtórzyć, aby podtrzymać efekt. 

220 - 616 PLN

Mikrodermabrazja  diamentowa Priscine

132 - 154 PLN

Bezigłowa mezotrapia TMT
Bezigłowa Mezotrapia TMT System TM jest największym osiągnięciem technologicznym w medycynie estetycznej. 
TMT System TM to medyczny system do bezigłowej mezoterapii pozwalający osiągnąć wspaniałe efekty poprawy kondycji skóry i pozbyć się cellulitu bez konieczności poddawania się zabiegom chirurgicznym czy zastrzykom.

TMT System TM w celu wprowadzenia aktywnych substancji do skóry bez konieczności zastrzyków wykorzystuje zjawisko elekroforoporacji- czyli kombinacji elektroporacji i elektroforezy. W TMT System TM oba zjawiska elektroporacji i elektroforezy zachodzą w tym samym czasie. Pozwala to na znaczące zwiększenie ilości i głębokości penetracji substancji aktywnych aplikowanych zewnętrznie.
TMT System TM jest całkowicie bezpieczny dla pacjentów .
Za pomocą TMT System TM można wykonać 7 rodzajów zabiegów estetycznych , dla których zostały opracowane specjalne programy:

 • antycellulitowy
 • na cellulit zlokalizowany
 • na rozstępy
 • ujędrniający
 • odmładzający
 • regenerujący skórę po słońcu
 • na przebarwienia.
110 - 220 PLN

Lipoliza injekcyjna to nowoczesna metoda medycyny estetycznej pozwalająca na bezoperacyjną redukcję tkanki tłuszczowej.
Jest to doskonała metoda zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn , którzy chcą pozbyć się nadmiernej ilości tłuszczu i jednocześnie chcą uniknąć procedury chirurgicznej- liposukcji.
Lipoliza polega na podaniu w miejsca nadmiernego nagromadzenia się tkanki tłuszczowej preparatu- fosfatydylocholiny. Fosfatydylocholina to produkt uzyskiwany z ziaren soi. W medycynie do tej pory stosowana była do leczenia m.in. zatorów tłuszczowych oraz leczenia zaburzeń lipidowych.
Pierwszym lekarzem, który na świecie rozpoczął stosować tę nowoczesna metodę jest Dr Patricia Rittes z Brazylii. To Dr Rittes wstrzykując pacjentom fosfatydylocholinę w poduszeczki tłuszczowe dolnych powiek doprowadziła do całkowitego ich zniknięcia. To pozwoliło na dalsze zastosowanie fosfatydylocholiny w usuwaniu tłuszczu z okolicy brzucha, ud , pośladków czy łydek.
Fosfatydylocholina w połączeniu z kwasem deoksycholowym- główne składniki preparatu łacznie podawana w tkankę tłuszczową powoduje rozerwanie komórek tłuszczowych (adipocytów) Po wniknięciu do komórki wywołuje tłuszczu na trójglicerydy i kwasy tłuszczowe. Następnie wraz z lipoproteinami SA one transportowane do wątroby, gdzie następuje rozpad tłuszczów i wydalanie ich z organizmu.

528 - 1056 PLN

Leczenie nadpotliwości metodą toksyny botulinowej okolic dłoni, stóp, pach.

1584 - 1628 PLN

Fotoodmładzanie to nowoczesny zabieg medycyny estetycznej, który pozwala na usunięcie ze skóry przebarwień, piegów, plam barwnikowych, drobnych rozszerzonych naczynek. 
Fotoodmładzanie powoduje również przebudowę włókien kolagenowych przez co skóra odzyskuje swoją jędrność i blask. W zabiegu fotoodmładzania wykorzystuje się wielką moc intensywnego źródła światła IPL o odpowiedniej długości fali.
W moich gabinetach zabieg fotoodmładzania wykonujemy aparatem eStyle w najnowoczesniejszej technologii elos(electro- light optical synergy)
Połączenie fal radiowych z intensywnym żródłem światła w bezpieczny i skuteczny sposób likwiduje oznaki starzenia się skóry. Zastosowanie fal radiowych powoduje zmniejszenie wielkości użytej energii IPL, co zdecydowanie wpływa na poprawę wyników leczenia i lepszy komfort dla pacjenta- w porównaniu z innymi urządzeniami IPL.
Zabieg fotoodmładzania IPL elos nie są długie i męczące. Po zabiegu można powrócić do normalnego trybu życia. Dzięki unikatowej chłodzonej końcówce urządzenia eStyle elos zabiegi IPL przy maksymalnej efektywności są bezpieczne dla skóry. Podczas wykonywania zabiegu dyskomfort odczuwany przez pacjenta jest minimalny a występowanie skutków ubocznych zostaje ograniczone do minimum.

308 - 440 PLN

Technologia ELOS TM to połączenie energii światła i prądu bipolarnego. Zastosowanie tych dwu źródeł energii w jednym urządzeniu pozwala na trwałe i bezpieczne usuwanie włosów. To co wcześniej było bardzo utrudnione tzn. usuwanie jasnych włosów oraz opalona skóra dzięki technologii ELOS TM nie stanowi już problemu

106 - 220 PLN


Toksyna botulinowa działa w ten sposób, że blokuje  przewodzenie impulsów nerwowych w nerwach zaopatrujących dany mięsień.Po wstrzyknięciu toksyny do danego mięśnia zostaje zahamowana funkcja tego mięśnia, a pozostałe mięśnie działają . Wygląd twarzy się zmienia bowiem znikają wcześniej widoczne zmarszczki. Działanie botoxu jest widoczne po 3-4 dniach, a jego efekt utrzymuje się do około 6 miesięcy. Kolejny zabieg można bezpiecznie wykonac po okresie 6 miesięcy.

440 - 528 PLN
Zapytaj o wolne terminy

Lokalizacja

ul. Międzyrzecka 26, 43-382 Bielsko-Biała, Śląskie